Вища математика

Овчинников, П. П.
Вища математика : підручник у 2-х частинах. Ч. 2 : Диференціальні рівняння, операційне числення, ряди та їх застосування, стійкість за Ляпуновим, рівняння математичної фізики, оптимізація і керування, теорія ймовірностей, числові методи. / П. П. Овчинников, В. М. Михайленко. - 3-е вид., випр. - К. : Техніка, 2004. - 792с. : іл.

Викладено основні розділи вищої математики. Особливістю підручника є компактність викладу матеріалу, що досягається паралельним висвітленням окремих питань. Узагальнено досвід застосування дидактичних методів і прийомів з метою активізації розумової діяльності студентів. Теоретичний матеріал ілюструють приклади і вправи.Для студентів вищих технічних навчальних закладів.