Бібліографознавство

Ломачинська, І. М.
Бібліографознавство. : навч. посіб. для дистанційного навчання. / І. М. Ломачинська. - К. : Університет "Україна", 2004. - 300 с.

Навчальний посібник створений з урахуванням досвіду щодо подібних видань і власного досвіду авторки. Теоретичний матеріал поданий за модульним принципом організації навчального процесу. Посібник містить основні поняття, запитання для самоконтролю, контрольні тести-тренінги, перелік джерел літератури. На великій кількості прикладів розкривається методика виконання бібліографічних описів, індексування, анотування, реферування та складання оглядів документів. Розрахований на студентів, викладачів, консультантів університету і може використовуватись не тільки для дистанційної, а й для інших форм навчання.