Рекреаційні зони і курортологія

Долгопола, Г. Е.
Рекреаційні зони і курортологія : конспект лекцій / Г. Е. Долгопола. - Івано-Франківськ : Факел, 2000. - 26 с.

Метою вивчення дисципліии"Рекреаційні зони і курортологія" є надання студентам теоретичних і практичних знань з питань розміщення, функціонування та соціально-природних умов курортних зон , зон відпочинку та рекреації. Ці питання є важливими для оптимізації відносин між природою , та людиною, покращання можливостей використання лікувальних особливостей природних ресурсів, забезпечення можливості для відтворення потенційних сил населення та трудових ресурсів , створення умов для відпочинку та оздоровлення Основним завданням вивчення курсу "Рекреаційні зони і курортологія" є засвоєння студентами інформаційної основи курортології та оптимального цілеспрямованого використання лікувальних властивостей природних ресурсів, набуття практичних навиків обгрунтування рекреаційних можливостей природи та вибір найбільш оптимальних варіантів для майбутнього використання в прямій практичній діяльності по спеціальності.