Міжнародні економічні відносини

Козик В.В., Панкова Л.А., Даниленко Н.Б. Міжнародні економічні відносини: Навч. посіб. — 6-те вид., стер. — К.: Знання, 2006, 406 с — (Вища освіта XXI століття).
У посібнику розкриваються структура, стан, основні тенденції та особливості розвитку міжнародних економічних відносин, механізм і специфіка їх реалізації. Книга устаткована графіками, таблицями, рисунками, схемами, необхідними статистичними даними, які дають змогу більш наочно розкрити динаміку міжнародних економічних відносин. У кінці кожного розділу наводяться контрольні запитання для перевірки знань студентів. За змістом книга відповідає програмі навчальної дисципліни "Міжнародні економічні відносини". Посібник отримав високу оцінку фахівців і студентів. Розраховано на студентів економічних спеціальностей вищих навчальних закладів, аспірантів, викладачів, усіх, кого цікавлять питання міжнародних економічних відносин.