Практикум з бухгалтерського обліку

Практикум з бухгалтерського обліку : навч.-практ. посіб. / В. П. Шило, Н. І. Верхоглядова, С. Б. Ільіна, О. П. Речіць. - К. : ВД "Професіонал", 2007. - 224 с.

Дане видання являє собою перелік завдань, первинних, зведених документів, регістрів бухгалтерського обліку та форм фінансової звітності для виконання практичних робіт.
У навчально-практичному посібнику передбачені ситуаційні завдання, виконання яких формує у студентів навички поглибленого вивчення дисципліни бухгалтерського обліку. Крім того, розроблена ділова гра по темі «облік необоротних активів» яке має велике значення для глибокого засвоєння теоретичного матеріалу та практичних навичок з бухгалтерського обліку та дає змогу набути студентам професійних здібностей, які необхідні фахівцям в процесі трудової діяльності. У посібнику надані завдання для виконання індивідуальної роботи із застосуванням ПЕОМ з дисципліни «Бухгалтерський облік». Посібник підготовлений згідно діючих нормативно-законодавчих актів. Посібник передбачений для студентів вищих та середніх навчальних закладів.