Німецька мова

Німецька мова : підручник для 10-11 класів, гімназій, ліцеїв, коледжів. / Е. І. Лисенко, М. Р. Корольова, К. Ф. Фрицька, В. Ю. Залевська. - 2-ге вид., доопрац. - К. : Освіта, 2005. - 271с.

Підручник складається із вступного курсу фонетики (6 уроків); основного курсу (20 уроків); граматичного довідника, що охоплює всі граматичні явища, призначені для активного засвоєння; ключів до вправ, позначених зірочкою; додатка для навчання аудіювання. Підручник побудований на доступному лексико-граматичному матеріалі, містить систему самоконтролю, лексичні коментарі і контрольні роботи, що дає змогу використовувати його також і для самостійного вивчення німецької мови. Для учнів 10—11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, гімназій, ліцеїв, коледжів. Підручником можуть також користуватися абітурієнти, студенти неспеціальних вищих навчальних закладів і факультетів університетів.